email: rota@hotelrota.pl        tel.: +48 83 313 13 31

Oferta dla firm

Hotel Rota posiada doskonałe warunki do prowadzenia szkoleń lub imprez firmowych. Lokalizacja obiektu przy cichej i spokojnej ulicy sprawia, że jest on miejscem wypoczynku jak również owocnej pracy. Organizujemy różnego rodzaju spotkania biznesowe, szkolenia firmowe, konferencje, pokazy, przy czym oferujemy profesjonalne wykonywanie usług. Przerwę kawowa i business lunch przygotujemy według Państwa oczekiwań i dostosujemy do charakteru spotkania.

Dysponuje dwoma salami w pełni klimatyzowanymi, oświetlonymi światłem dziennym:

Sala ZIELONA

Sala „Zielona” to powierzchnia 220m2, z wyróżnionym miejscem dla prowadzącego (oświetlona scena) oraz zabudowanym tarasem, który uczestnicy mogą wykorzystać podczas przerwy kawowej.
W układzie kinowym sala może pomieścić do 200 osób.
W układzie podkowy: 100 osób.

Sala ŻÓŁTA

Sala „Żółta” to powierzchnia 100 m2, kameralna, doskonale oświetlona, przy tej Sali znajduje się restauracja z tarasem, gdzie uczestnicy szkolenia mogą zjeść obiad praktycznie nie przemieszczając się z miejsca na miejsce.
W układzie podkowy sala pomieścić może 20 osób.
W układzie kinowym: 40 osób.

Sala V.I.P.

Sala V.I.P. posiada okrągły stół, który pomieści piętnastu uczestników spotkania. Sala znajduje się poniżej poziomu recepcji, co zapewnia ciszę i spokój, może być wykorzystana do bardzo kameralnych spotkań jak i imprez towarzyskich. W salce znajduje się kominek, oraz pomieszczenie gdzie można swobodnie usiąść i odpocząć podczas przerwy w szkoleniu.

Udostępniamy: flip-chart, projektor, ekran, nagłośnienie, drukarkę, ksero.

Podczas spotkań biznesowych, bankietów firmowych, targów branżowych i wystaw oferujemy dyskrecję i profesjonalizm wykonywania usług.