email: rota@hotelrota.pl        tel.: +48 83 313 13 31

O nas

Hotel ROTA

Obiekt powstał na terenach powojskowych, położony jest z dala od zgiełku i miejskich ulic. Od centrum miasta dzieli Gości dziesięciominutowa jazda samochodem.

Nad pełnym komfortem naszych Gości czuwa wykwalifikowany i miły personel, który spełni Państwa życzenia. Pragniemy, aby Hotel Rota stał się miejscem, do którego będziecie Państwo chętnie wracać, by miło spędzić czas.

Hotel

Hotel Rota jest miejscem w którym dbałość o Gościa sprawia, że każdy czuje się tu wyjątkowo. Oferujemy 19 pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu. Wyposażenie i stylowo urządzone wnętrza tych pokoi tworzą idealne warunki zarówno do pracy i wypoczynku.

Restauracja

Restauracja jest doskonałym miejscem na biznesową kolację, rodzinny obiad lub romantyczny wieczór. Jest idealna do zorganizowania przyjęć okolicznościowych. Bogata propozycja dań zabierze Państwa w kulinarną podróż smaków. Dzięki obecności zaplecza konferencyjnego istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia, konferencji, pokazu. 

PUB

Pub to idealne miejsce na odpoczynek i spędzenie miłych chwil w gronie przyjaciół. Podczas sobotniego Dancingu oprawę muzyczną zapewnia zespół grający największe hity muzyki tanecznej. Goście zasmakować mogą kolorowych drinków i pysznej kuchni.